Solørslitet 2023 ENDURO!

Solør MCK har herved gleden av å invitere til breddeløpet enduro spesial – Solørslitet 2023, lørdag 9. September – på Haslemoen Enduropark.

Se komplett INVITASJON her på denne linken; 1 – Invitasjon ER – Solørslitet 2023 – Breddeløp ER – 09.09.2023

Se TILLEGGSREGLER PÅ denne linken: 2 – Tilleggsregler ER BREDDELØP – Solørslitet 2023 – 09.09.2023

Se TIDSSKJEMA her; 3 – Tidsskjema ER BREDDELØP – Solørslitet 2023 – 09.09.2023

ALLE klasser sender sin påmelding SENEST innen SØNDAG 3. September 2023, kl 23.59!
Etteranmelding fra og med MANDAG 4. Sept. kl 00:01 til og med ONSDAG 6. Sept. 2023, kl 10:00
!

MERK! Påmeldingen er IKKE GYLDIG før den er betalt via kontonummer 1913.10.28582!

VIKTIG; Idrettsnummer, navn, klubb, startnummer, klasse, MC-merke og transpondernummer.

ALTSÅ! Påmelding SENEST innen ONSDAG 6. Sept. 2023, kl 10:00! Deretter er det STENGT!

Vennligst les tilleggsreglene!

KLASSER OG STARTAVGIFTER:

Barn: KR 200,-

Ungdom: KR 400,-

Ungdom jenter: KR 400,-

Rekrutt C + Rekrutt C Damer: KR 600,-

Elektriske sykler KR 600,-

Øvrige klasser: KR 800,- (Damer og Breddeklasser)

Startavgiften skal være betalt senest 3 dager før løpet – INNEN TIRSDAG 5. September 2023, kl 23:59).

Startavgiften betales til arrangørklubben; kontonummer – 1913.10.28582

Liste over påmeldte nederst på siden.

Etteranmelding fra og med MANDAG 4. Sept. kl 00:01 til og med ONSDAG 6. Sept. 2023, kl 10:00!
Etter ONSDAG 6. Sept. 2023, kl 10:00 vil det IKKE være mulig å melde seg på,
så det er ingen vits å møte opp hvis du ikke er påmeldt her.

  • Påmelding stengt 6 september 10:17:34
    Pokaler og startnummer er bestillt.

Og det er IKKE mulig å etteranmelde seg på ved oppmøte.

Husk at betalt plass INNEN frist er bekreftet plass.
MEN det er listen over påmeldinger, som er rekkefølgen, i tilfelle fullt.

Husk og oppdatere siden for å se deg på lista (F5 på PC).

Påmeldte totalt i alle klasser:      62

Antall påmeldte i Barn:                                  4
Antall påmeldte i Breddeklasser:                62
Antall påmeldte i Damer:                               0
Antall påmeldte i Elektriske sykler:            0
Antall påmeldte i Rekrutt C:                         0
Antall påmeldte i Rekrutt C Damer:            0
Antall påmeldte i Ungdom:                            0
Antall påmeldte i Ungdom Jenter:               0

Klasse
Fornavn
Etternavn
Sted
Klubb
Sykkelmerke
Transpondernr
Team
Kommentar
Submitted
Bredde Damer
Gabriele
Savcenkaite
Follafoss
Karmøy MX KLubb
KTM
12818624
KMX
2024-06-13 23:24:05 +02:00
Bredde 50-59
Ole- Johnny
Skøien
Askim
Borg MCK
Beta
4923160
Team Askim Mc Norway
2024-06-13 21:56:57 +02:00
Bredde 50-59
Ove-Henning
Strand
Rasta
Solør MCK
Beta
4758178
2024-06-13 20:42:31 +02:00
Bredde 50-59
Kenneth
Jødahl
Fosser
NMK Aurskog-Høland
Husqvarna
5247246
2024-06-13 20:09:49 +02:00
Bredde 50-59
Richard
Elnæs
Skedsmokorset
Enebakk MSK
Husqvarna
16638701
2024-06-13 19:38:33 +02:00
Bredde 50-59
Eivind
Steffensen
Ytre enebakk
Enebakk MSK
Hq
4210644
Autoteknikk
2024-06-13 19:26:25 +02:00
Bredde 50-59
Øyvind
Eriksen
Mjøndalen
Lier MSK
Husqvarna
5218243
2024-06-13 17:13:04 +02:00
Ungdom 13-15
Tobias
Engebretsen
Skedsmokorset
Enebakk MSK
Ktm
16719531
2024-06-13 15:30:26 +02:00
Bredde 50-59
Atle
Rørvik
Froland
Annen Klubb bruk kommentarfeltet
Gasgas
0550279
Grimstad Enduroklubb
2024-06-13 15:17:16 +02:00
Bredde 40-49
Roger
Mosberg
Rykene
Annen Klubb bruk kommentarfeltet
Husqvarna
3289580
Grimstad Enduroklubb
2024-06-13 15:06:14 +02:00
Bredde 50-59
Samuel
Gunnestad
Billingstad
Jevnaker MK
Sherco
3735466
2024-06-13 11:21:13 +02:00
Bredde 14-29
John magne
Moen
Ridabu
Solør MCK
KTM
Leie
2024-06-13 11:08:12 +02:00
Bredde 30-39
Øyvind
Brenni
JESSHEIM
NMK Gardermoen
Husqvarna
9869668
2024-06-13 11:07:22 +02:00
5-12 Barneklasse / oppvisning
Julian
Iversen
Eidsvoll
NMK Gardermoen
KTM
1234
Stian Iversen
2024-06-13 07:28:12 +02:00
Bredde 14-29
Emil
Engh
Vang på hedmark
Solør MCK
Ktm
9007741
2024-06-12 22:53:12 +02:00
Bredde 50-59
Jo
Sætre
Kirkenær
Solør MCK
Ktm
Leie
2024-06-12 22:14:48 +02:00
Bredde 50-59
Håvard
Johansen
Jar
Jevnaker MK
Husqvarna
16589431
2024-06-12 20:54:27 +02:00
Bredde 40-49
Jon Anders Sogn
Øiom
Jevnaker
Oslo MK
Husaberg
5586497
2024-06-12 18:49:13 +02:00
Bredde 14-29
Andreas
Wedding
Gjøvik
Mjøs-Cross MXK
KTM
5919089
Team Turid
2024-06-12 17:49:18 +02:00
Bredde 50-59
Oddbjørn
Sandvik
Porsgrunn
Flittig Motocross ATV
Ktm
16234043
2024-06-12 13:27:15 +02:00
5-12 Barneklasse / oppvisning
David
Larsen Kruse Sørensen
Jessheim
NMK Gardermoen
KTM
?????
Pappa
Foresatt:
Lars Kruse Sørensen
2024-06-12 13:22:42 +02:00
Bredde 50-59
Trond
Lunåshaug
Bø I Telemark
Flittig Motocross ATV
Gasgas
14755216
2024-06-12 11:58:10 +02:00
Ungdom 11-12
Benjamin
Kristiansen
Arneberg
Eidskog MCK
Yamaha
15626710
Team 95
2024-06-12 11:37:17 +02:00
Bredde 50-59
Tor Fritjof
Haug
Fjellhamar
NMK Aurskog-Høland
Husqvarna
8788308
2024-06-12 09:41:51 +02:00
Bredde 14-29
Johannes
Storck Borgersen
Vestfossen
Jevnaker MK
Yamaha
11437134
Riikka Storck 41440368

Øystein Borgersen 93020091
2024-06-12 09:41:34 +02:00
Bredde 50-59
Bjørn-Vidar
Nilsen
JESSHEIM
Solør MCK
KTM
14191933
2024-06-12 08:17:52 +02:00
Bredde 50-59
Ole Jakob
Forsberg
Bjorbekk
Froland Motocrossklubb
Fantic
8909212
Forsberg
2024-06-12 08:12:41 +02:00
Bredde 60+
Paal Christian
Myhre
Oslo
Lier MSK
Husqvarna
123456
Nordic Batteries
Måtte sette inn nummer på transponder for å komme videre, men har ikke sp nummer må endres
2024-06-11 23:57:33 +02:00
Bredde 14-29
Dennis
Ramseng Haseth
Lundamo
Hemne MK
Ktm
3625409
2024-06-11 23:50:58 +02:00
Bredde 50-59
Ot
Ruiter
Hernes
Solør MCK
Beta
9245901
2024-06-11 22:39:34 +02:00
Bredde 50-59
Ot
Ruiter
Hernes
Solør MCK
Beta
9245901
2024-06-11 22:36:39 +02:00
Bredde 40-49
Tommy
Dalen
Maura
NMK Gardermoen
Husqvarna
5554614
2024-06-11 20:57:37 +02:00
Bredde 14-29
Bjørn
Solberg
Heradsbygd
Solør MCK
Yamaha
0000000
Ronny Solberg
2024-06-11 20:13:00 +02:00
Bredde 40-49
Rune
Berget
OSLO
Jevnaker MK
SHERCO
9123449
Askim MC
2024-06-11 19:17:08 +02:00
5-12 Barneklasse / oppvisning
Martine
Stenberg
Feiring
Solør MCK
Husqvarna
123456
Team Stenberg
2024-06-11 16:29:43 +02:00
5-12 Barneklasse / oppvisning
Thea
Stenberg
Feiring
Solør MCK
Husqvarna
4637901
Team Stenberg
Klasses opp
2024-06-11 16:26:45 +02:00
Bredde 40-49
Thore-André
Stenberg
Feiring
Solør MCK
Husqvarna
4437410
Team Stenberg
2024-06-11 16:23:56 +02:00
Bredde 50-59
robert
sørlie
porsgrunn
Flittig Motocross ATV
suzuki
9226853
slettholts as
2024-06-10 21:26:07 +02:00
Bredde 30-39
Janis
Baumanis
Moelv
NMK Sør-Gudbrandsdal
Yamaha
13875463
Team Motorspeed
2024-06-10 12:35:07 +02:00
Bredde 30-39
Morten
Dale
Auli
NMK Aurskog-Høland
Sherco
0646407
Mopedgutta 2.0
2024-06-10 12:30:56 +02:00
Bredde 40-49
Ronny
Berget
TRØGSTAD
Nord Odal MX
Ktm
6750483
Spinnin Wheel
2024-06-10 07:41:26 +02:00
Elite 24+
Stian
Larsen
Flateny
Lunner Motorsport
Kawasaki
7614109
Mxguilty
2024-06-09 23:07:50 +02:00
Bredde 50-59
Anders
Lie
Gressvik
Borg MCK
Ktm
6995477
2024-06-09 21:47:32 +02:00
Elite 24+
Fredrik
Scuderi
Råholt
Nord Odal MX
Ktm
5089298
Spinninwheel
2024-06-09 21:10:36 +02:00
Bredde 14-29
Jesper
Ausen-Kirkeby
Leirsund
NMK Aurskog-Høland
Husqerna
11995809
Tove Ausen
98822624
2024-06-09 21:05:10 +02:00
Elite 24+
Dennis
Dahl
Skiptvet
Borg MCK
Beta
10997352
Team Askim Mc Norway
2024-06-09 20:31:58 +02:00
Bredde 40-49
Carl Magnus
Johannessen
Larvik
Flittig Motocross ATV
Husqvarna
3516487
2024-06-09 19:40:04 +02:00
Bredde 14-29
Casper
Skøien
Askim
Borg MCK
Ktm
2163176
Team Askim Mc Norway
Står i depo sammen med resten av Askim Mc
2024-06-09 15:52:27 +02:00
Elite 24+
Kevin
Burud
Jevnaker
Jevnaker MK
Ktm
8756401
2024-06-09 13:14:27 +02:00
Bredde 40-49
André
Holmedal
Bjørkelangen
NMK Aurskog-Høland
KTM
4356379
2024-06-09 09:44:13 +02:00
Bredde 50-59
Kjell Inge
Ambjørndalen
Jar
Annen Klubb bruk kommentarfeltet
Husqvarna
13963775
2024-06-07 15:13:12 +02:00
Bredde 30-39
Anders Myklebust
Rustad
Fåberg
NMK Sør-Gudbrandsdal
KTM
8024317
Team Motorspeed
2024-06-07 00:13:10 +02:00
Bredde 50-59
Ronny
Wedding
Kapp
Mjøs-Cross MXK
KTM
6940088
Team Turid
2024-06-06 18:17:19 +02:00
Bredde 40-49
Jostein
Stenberg
Hokksund
NMK Kongsberg
Husqvarna
3405847
2024-06-05 23:13:48 +02:00
Bredde 50-59
Terje
Berge
Skien
Flittig Motocross ATV
Husqvarna
2089889
2024-06-05 06:42:34 +02:00
Bredde 40-49
Grim
Nordhus
VESTBY
Moss MCK
Husqvarna
Follo Trafikkteam AS
2024-06-04 21:00:58 +02:00
Bredde 14-29
Syver Westgaard
Lund
Eiksmarka
Bærum Motorklubb
KTM
11755532
2024-06-04 18:00:53 +02:00
Bredde 50-59
Rune
Lund
Eiksmarka
Bærum Motorklubb
Husqvarna
skal leie
Too old for this....
2024-06-04 17:56:09 +02:00
Bredde 40-49
Øystein
Holdal Kjørstad
Skollenborg
NMK Kongsberg
Husqvarna
1207040
CrossCenteret Snellingen
2024-06-03 16:22:19 +02:00
Bredde 30-39
Alexander
Østenengen
Vikersund
Annen Klubb bruk kommentarfeltet
Gasgas
6452167
Modum motorsportklubb
2024-06-02 21:11:21 +02:00
Elite Damer 13+
Malene
Flister Seljeseth
Oslo
Florø MSK
KTM
8221426
2024-06-01 20:57:15 +02:00
Bredde 50-59
Pål Anders
Ullevålseter
Oslo
NMK Kongsberg
Ktm
1751457
Spinnin wheel
2024-06-01 20:56:26 +02:00