Resultater MC Avisa Norsk Classic Cup 2022!

I helgen ble finalene i MC Avisa Norsk Classic Cup kjørt på Motorcenter Norway i Soknedal, og mange deltakere fra Solør MCK kjørte kjempebra på denne flotte nye banen. Totalt av 116 starter på Vålerbanen og i Soknedal har Solør MCK deltatt med 59 deltakere! Selvsagt er det noen som har kjørt både 2 og 3 klasser, men denne deltakelsen er det bare å ta av seg hatten for i klubbens JUBILEUMSÅR – 40 ÅR!

I MC Avisa Norsk Classic Cup 2022 ble det 9 GULL-, 5 SØLV og 7 BRONSEMEDALJER. Vi bøyer oss i støvet og GRATULERER alle våre flotte utøvere!

Klubben vil også sende en STOR honnør til de medlemmene som stilte opp som funksjonærer i Sokndal og bidro til at Stavanger RR fikk gjennomført sitt aller første arrangement på den nye banen. Solør MCK gratulerer Stavanger RR med vel gjennomført, og på gjensyn i september til NM-finalene.

På linken nedenfor finner dere sammenlagtresultatene MC Avisa Norsk Classic Cup 2022;

Resultater MC-AVISA Norsk Classic Cup 2022