Regionsmesterskap roadracing og enduro 2019!

Nå på tampen av året er det vel på tide å offentliggjøre hvem som ble Regionsmestere i motocross, roadracing og classic roadracing i 2019. Det var en smule mer arbeid med resultatlistene for NM-klassene i moderne pga. det nye poengsystemet, men vi har løst dette på regionsnivå.

Dette året ble resultatene i motocross beregnet ut fra de 4 løpene i Østlandscup som ble arrangert av NMF RI sine klubber; Eidskog MSK, Lunner MS, Mjøs-Cross MXK og NMK Elverum. Moderne roadracing er beregnet ut fra hele serien i NM-, NC- og Openklassene slik at vi skulle få med så mange deltakere som mulig. I classic roadracing er resultatene beregnet ut fra resultatene på Classic TT på Vålerbanen Racing Circuit.

I enduro fikk dessverre Solør MCK ingen pallplasser, men det var da noen få deltakere med fra klubben vår.

Selv om Solør MCK ikke har noen førere i Snowcross (snøscootercross) og Dragbike legger vi allikevel ut resultatene her slik at alle ser hvilke muligheter og aktiviteter som drives i NMF Region Innlandets klubber.

Kos dere med resultatene og ha en fortsatt God Jul …

RM 2019 – MOTOCROSS

RM 2019 – ROADRACING

RM 2019 – CLASSIC ROADRACING

RM 2019 – ENDURO

RM 2019 – SNØSCOOTERCROSS

RM 2019 – DRAGBIKE