Olav Aunemo – ÅRETS UTØVER Solør MCK 2016!

Etter at lørdagens årsmøte var avviklet ble det arrangert en stor og flott  premiegalla for 2016.

ÅRETS UTØVER i Solør MCK for 2016 ble Olav AUNEMO!

Klubbens medlemmer som hadde vunnet heder og ære gjennom 2016 ble behørig hedret med medaljer både for Regionsmesterskap (NMF Region Innlandet) og selvsagt klubbmesterskapene i de forskjellige grenene.

Klubbens utøvere har gjennom 2016-sesongen vært på pallen omlag 150 ganger totalt i grenene enduro, motocross og selvsagt circuit racing (roadracing). Mellom 250 og 300 premieplasser totalt i de forskjellige grenene. Dette resulterte i 36 statusmedaljer, Nordisk Mesterskap, Nordisk Cup, Norsk Mesterskap og diverse Norske Cuper.

I tillegg ble det “bøttevis” med medaljer i Regionsmesterskapet.

Resultatene er lagt ut tidligere i Regionsmesterskapene og klubbmesterskapene. Se tidligere nyheter.

Premiegalla 2017