Funksjonærer til roadracing på Karlskoga 18. – 19. juli!

Som på alle våre arrangementer trengs det funksjonærer, og tidligere år ha vi stilt med ca 20 personer fra egen klubb, mens vår samarbeidspartner, Karlskoga Motorforening, stiller med resten av funksjonærene.

I år er vi bedt om å ha med 10 ekstra personer som banemannskap, flaggvakter og bergingsposter da det også er vanskelig å få med nok svenske funksjonærer denne helgen.

Som tidligere år vil det bli understøttet med kr 1 500,- pr. funksjonær denne helgen, samt mat og husrom. Pengene som ytes er hovedsaklig reisestøtte da det er snaut 30 mil fra vårt område (Våler/Flisa).

Dersom det er noen som veldig gjerne ønsker et lite avbrekk i hverdagen, har anledning, og vil se heftig roadracing på nært hold bes dere ta kontakt med klubbens sekretær Roy Øwre på telefon 990 42 580 eller e-post roy@solormcklubb.no.


Vi håper på snarlige svar! Bli med da vel. Dette blir gøy!