En liten, men VIKTIG anmodning ved bruk av VIPPS-betaling!

Hei idrettsvenner.

Det er svært hyggelig at det er så stor aktivitet i Solør MCK og oppslutning på klubbens aktiviteter. Veldig mange bruker nå VIPPS da dette er svært lettvint for dere brukere. Kan bli litt komplisert for klubbens økonomiansvarlige da det dreier seg om mange innbetalinger pr. VIPPS.

Utfordringen er da vi har store aktiviteter så som roadracing og enduro med til tider flere hundre innbetalinger. Da blir det vanskelig å finne ut hva de forskjellige summen er for noe; startavgift, treningsavgift, salg av effekter er kiosksalg.

Navnet til den som betaler er alltid der, men økonomiansvarlige sin bønn er at dere merker betalingen med eksempelvis; Startavgift eller Trening RR, Startavgift eller Trening ER, kiosk eller kjøp av materiell. Dette vil forenkle jobben vår.

Eksempel på melding; Trening ER (eller RR) + dato / Kiosk + dato / Startavgift ER (eller RR) + dato osv.

Håper på deres forståelse. Dette gjør jobben vår litt enklere. Tusen takk for hjelpen.