ÅRSMØTE 2017, PREMIEGALLA 2016 og ÅRSFEST 2016/2017 på Heia Hotell LØRDAG 4. februar 2017

Dette er som kjent årets viktigste samling hvor klubbens siste sesong sesong skal oppsummeres og belønnes, og fremtidige aktiviteter skal stakes ut og planlegges. Det er VIKTIGE saker som bringes frem og som skal behandles og avgjøres.

Premiegallaen blir litt annerledes enn tidligere. Det skal kåres og deles ut følgende priser; ÅRETS KJØRER CIRCUIT RACING, – OFFROAD, – CLASSIC CIRCUIT RACING, – ÅRETS JUNIOR I CIRCUIT RACING og OFFROAD, pluss ÅRETS KVINNELIGE UTØVER, ÅRETS GJENNOMBRUDD og ikke minst ÅRETS BRAGD.

I tillegg skal hovedprisen ÅRETS UTØVER 2016 utdeles. Til denne prisen er det 5 nominerte; Olav AUNEMO, Helge SPJELDNES, Oddgeir MIKKELRUD, Bobbo ENGER og SØLVGUTTA fra NM lag motocross!

Det skal også deles ut medaljer til Regionsmester og klubbmestere i alle grener; Enduro, Motocross Circuit racing og Radiostyrt motorsport.

Funksajonærpriser i stort monn skal deles ut, og treningspriser, samt TOURINGPRIS, HONNØRPRIS og PRIS for INTERNASJONAL BRAGD! Her er det viktig å være på plass!

Håper det blir stort fremmøte på ÅRSMØTET i tillegg til PREMIEGALLAEN og ÅRSFESTEN.