Informasjon om ISDE – Six Days 2011!

Det ble kjørt første gang i 1913 og Norge har faktisk et gull i juniorklassen fra 1920 tallet.
Da var det 4 gutter som dro fra Lier og gjorde rent bord.

Ved å kontakte klubbens sekretær på e-post; roy@solormcklubb.no eller telefon 990 42 580, vil du få et skjema med litt opplysninger, linker til arrangøren og et registreringsskjema med instruksjon for å få meldt deg på.
Her er mulighetene store enten du driver med enduro på heltid eller deltid.

Selvsagt håper vi å få til en lagsatsing som hevder seg i internasjonal enduro. Hvis det er interesse blant utøverne er mulighetene mange. Junior lag med 4 kjørere, seniorlag med 6 kjørere, damelag med 3 utøvere og såkalt klubblag med 3 utøvere.

Med utøvere fra mange nasjoner er dette større enn berømte Dakarløpet i antall deltakere. Påmeldingsavgiften er ca 5 % av prisen det koster å melde seg på Dakar.

Hilsen Asbjørn Sletholt
Grenleder NMF enduro
Tlf: 415 64 430